Home

Kerkdienst gemist Bodegraven

Kijk op Bodegraven — krant bodegraven, krant reeuwijk

Al sinds 1865 staat St. Willibrordus als Wachter aan de Overtocht te Bodegraven. Wees welkom in onze actieve geloofsgemeenschap, die door God en mens bewogen wordt. De zondagsvieringen vinden de ene week plaats op zondagochtend om 9:00 uur en de andere week op zaterdagavond om 19:00 uur. Doordeweekse vieringen zijn er op maandagavond om 19:00 uur en op vrijdagochtend om 9:00 uur Kerkdienstgemist.nl. De website werkt mogelijk niet goed. Uw browser is verouderd. Gebruik een andere browser voor een betere ervaring en beveiliging. Kies andere browser. Website may not work properly. This browser is out of date. Use a different browser for a better experience and security. Choose other browser

Kerkdiensten. Klik hier om naar ons kanaal op kerkdienstgemist.nl te gaan.kerkdienstgemist.nl te gaan Welkom op de website van de Bethelkerk in Bodegraven Op deze site vindt u onder andere informatie over onze kerkdiensten, Bijbelcursussen, verenigingen en de kinderbijbelclub. Hierdoor kunt u meer te weten komen over de Bijbel, het Woord van God. Ook leest u wat achtergrondinformatie over onze gemeente Kerkdienstgemist is het meest gebruikte platform voor kerkradio en kerk tv. Een grote meerderheid van de kerken in Nederland en steeds meer buitenlandse kerken kiezen Kerkdienstgemist als betrouwbaar audio- en video-streaming platform voor het uitzenden van kerkdiensten en samenkomsten in beeld en geluid Website Gereformeerde Gemeente Bodegraven. Diaconie : NL82 RABO 0308 8459 00 t.n.v. diaconie Ger. Gem. Bodegraven. Ker EmmaüsBodegraven - De website van de PROTESTANTSE WIJKGEMEENTE EMMAÜS Bodegraven. Het is oorlog in Israël. De sterke soldaten van koning Nebukadnessar komen naar Israël en ze nemen heel veel mensen gevangen

St. Willibrorduskerk - Kerkdienstgemist.n

Eucharistieviering gemist? Bekijk hier alle uitzendingen terug. Eucharistieviering Uitzending gemist Nieuwe participatieverordening in Bodegraven. 30 juli, 2021. De gemeente Bodegraven-Reeuwijk is de eerste gemeente in Nederland die een Participatieverordening 'nieuwe stijl' heeft vastgesteld. De Participatieverordening geldt vanaf 22 juli 2021. Door een voorgenomen wijziging van de Gemeentewet zijn gemeenten straks verplicht om de 'oude. 13 maart 2020 | 18:24. I.v.m. de Coronacrisis gaan de kerkdiensten van de Protestantse Wijkgemeente Emmaüs in Bodegraven voorlopig niet door. Deze indringende maatregel betekent natuurlijk een gemis voor onze kerkgangers. In plaats hiervan gaan we op zaterdagavond een kleine viering houden in de Ontmoetingskerk. Die wordt op video opgenomen en. Digitale kerktelefoon. U kunt vanaf deze website meeluisteren met diensten en andere bijeenkomsten. Hiermee heeft u een rechtstreekse verbinding met de Bethelkerk Het is nu helaas niet mogelijk om in alle de diensten aanwezig te zijn. Daarom is het fijn dat u op afstand toch kunt meekijken, meeluisteren, meeleven en meedelen via onze digitale uitzendingen: Zondagsschool; zondagochtend om 09.15 uur (meer info) Kerkdiensten; zondag 10.00 en 16.30 uur (zie hieronder) We wensen u een gezegende diensten toe. Lees verder Kijk en luister live

GKV Ichthuskerk Bodegraven - Kerkdienstgemist

  1. Historie Gereformeerde Gemeente Bodegraven Adres Diensten Digitale Kerktelefoon Contact Eerste Hulp Bibliotheek Catalogus Bibliotheek Gemeenteavonden Gemeentedag Zendingswerk Israëlcommissie Evangelisatiecommissie Zorg voor elkaar.
  2. ' (gr. 6)-12 Vereniging Obadja (gr. 7)-12 Vereniging David (gr. 8) Jeugdvereniging 'Samuel' (12-14 jaar) Jeugdvereniging 'Josia' (14-16 jaar) Jeugdvereniging 'Augustinus' (16+) +21 Vereniging 'Ichthus' Bijbelstudie 21+ Studievereniging.
  3. Bodegraven (online preken) (live meeluisteren) Boskoop (online preken) Capelle aan den IJssel-Middelwatering (online preken) Capelle aan den IJssel-West Delft (online peken) Den Haag - Scheveningen (online preken) (live meeluisteren) Deventer Doetinchem Dordrecht Ede Enkhuizen. Enter (online preken) Eindhoven Enschede Emmeloord Goes Gouda.
  4. g van de collecten tijdens de dienst

Video: Ichthuskerk Bodegraven - Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt

Dan hopen we dat u onze diensten wilt meebeleven via internet. Meekijken en luisteren thuis kan live, maar ook op een later moment als u dat beter uitkomt. Om de dienst mee te beleven klikt u op bovenstaande link. U wordt automatisch doorgestuurd naar kerkdienstmeebeleven.nu . Reageren naar aanleiding van een dienst mag natuurlijk ook De kerkdiensten vanuit de Dorerk en de Ichthuskerk kunt u zowel tijdens de dienst meekijken als later ook bekijken. Klik hiervoor op onderstaande afbeelding om naar de kerkdiensten te gaan Liters gevaarlijke stof gelekt in Bodegraven - RPL Woerden. Een IBC-vat met gevaarlijke stoffen in een vrachtwagen, die op de parkeerplaats achter Total Energies aan de A12 bij Bodegraven stond, is op maandag 19 juli gaan lekken Kerkdiensten > Kerkdienst Gemist Ben je geen lid van onze kerk, maar wél geïnteresseerd? U kunt u aanmelden door een mail te sturen naar gasten@bodegraven.gkv.nl Uiteraard van harte welkom om ook online de dienst mee te kijken. Online meemaken. Wij zenden onze overige kerkdiensten uit via Kerkdienst Gemist

Kerkdienst gemist bodegraven Welkom op de site van onze gemeente. Al eeuwenlang wordt in onze kerk de Bijbel gelezen, gebeden en gezongen en wordt hulp geboden aan hen die dat . Bethlehemkerk, Nieuwerbrug. U kunt vanaf deze website meeluisteren met diensten en andere bijeenkomsten.. De Ichthuskerk Bodegraven zal aanstaande zondag 3 mei a.s. de kerkdienst volledig in beeld en geluid via één kanaal uitzenden. Vanaf 09.30 uur zal de kerkdienst via de link op website van de kerk https://bodegraven.gkv.nl en de of app van https://kerkdienstgemist.nl worden uitgezonden. De dienst is op een later moment op kerkdienstgemist.nl terug te zien. [ Zondag 25 juli- 9.30 uur: Stud. M. Boersma Ps. 92: 3 10 geb. : 9 2 Koningen 5: 1-19 Ps. 51: 4,5 Ps. 2: 4 Ps. 52: 7 2 Kon. 5:1-19 Het geneesmiddel van Israëls God Huwelijksdienst H. de Visser en L. Karelse. 11 juni 2021 Afgelopen diensten. Huwelijksdienst onder leiding van Ger. Gem. 's-GravenpolderHet begin van de huwelijkspsalm1. Het vrezen van Gods Naam2. Het wandelen in Gods wegen Of luister via Kerkdienstgemist

KERKDIENST: Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland te Urk

Gereformeerde Gemeente Bodegraven - Bethelkerk

Hartelijk welkom op de site van de Hervormde Gemeente te IJzendoorn. Wij nodigen u uit om op uw gemak eens rond te kijken op onze site. Op deze site vindt u veel informatie over het kerkelijk leven van onze hervormde gemeente. Ook de diverse verenigingen, commissies, jeugdwerk etc. gebruiken deze site om zichzelf en hun activiteiten te presenteren De gemeente Bodegraven Reeuwijk bestudeert het vonnis van de voorzieningenrechter in de kwestie rond drie complotdenkers. In een door de gemeente Bodegraven-Reeuwijk aangespannen kort geding oordeelde de rechter dat de complotdenkers direct moeten stoppen met hun verhalen over vermeende pedonetwerken en rituele kindermoorden in Bodegraven

Eben Haëzer kerk Plantageweg 172 2951 VH Alblasserdam. These cookies may be set through our site by our advertising partners. They may be used so that we can show you our advertisements on third party sites, measure the effectiveness of those advertisements, or exclude you from display advertising Bezoek- en postadres: Mauritsweg 286. 3314 LT Dordrecht . Parkeren: Mauritsweg 286. 3314 LT Dordrech

Kerkdienstgemist.nl - kerkdiensten in Nederlan

kerkdienst gemist.nl. Wat is Kerkdienstgemist Kerk TV Kerkradio Abonnement Wat is Jan Wierenga bedacht in 2004 een manier om een gemeentelid vanuit het verzorgingstehuis te laten meeluisteren met de kerkdienst, zodat zij toch betrokken kon blijven We kunnen inmiddels weer diensten houden met 65 kerkgangers. Zoals u eerder al gewend was moet u zich aanmelden als u een kerkdienst wilt bezoeken. Dit kan op de maandag- en woensdagavond van 19.00 - 20.30 uur. Het nummer is 06-48.37.01.55. Koffieochtenden. De wekelijkse koffieochtenden in de Hoeve zijn er weer Gereformeerde Gemeente Benthuizen. Welkom bij de gereformeerde gemeente Benthuizen. Vind informatie over kerkdiensten, de kern van ons geloof, onze verenigingen en commissies Gereformeerde Kerk (PKN) Adres: Groensvoorde 3 (2742 DJ) Diensten: zondag 9.30 uur (afwisselend in Ontmoetingskerk en Immanuëlkerk) Predikant: ds. H.G. van Viegen. Scriba: P. Kromhout. Remonstrantse kerk (website) Remonstrantse Gemeente Waddinxveen. Adres: Zuidkade 59 (2741 JC) Diensten: zie de website

Dordtenaar waarnemend burgemeester Bodegraven. 23 juli, 2021. Dordtenaar Erik van Heijningen wordt waarnemend burgemeester van Bodegraven-Reeuwijk. Hij is met ingang van 1 september benoemd door. commissaris van de Koning in Zuid-Holland, Jaap Smit. De 59-jarige in Dordrecht wonende Van Heijningen volgt Christiaan van der Kamp op die een nieuwe. Het kunstwerk is de afgelopen periode gemaakt door bijna 40 verschillende gemeenteleden. We zijn erg blij met het resultaat. Een herinnering aan Gods trouw en zorg, ook in de moeilijke corona-tijd. Uiteraard vragen we u om deze ochtend de 1,5 meter-afstand zoveel mogelijk te bewaren. Hartelijke groet, de kerkenraad Zondag 25 juli 2021 | Morgendienst | Voorganger: Ds. A.B. van der Heiden Johannes 4:1 - 26 Ps. 25 : 6 10 Geb.:9 Ps. 32 : 3 Ps. 72 : 6 Ps. 65 : 2 Thema: Het. Voor leden van de Gereformeerde Gemeenten te Rijssen die de diensten tijdelijk niet kunnen bijwonen vanwege een opname in een zorginstelling buiten Rijssen of een zakenreis/stageperiode is het mogelijk een verzoek in te dienen om mee te luisteren met de kerkdiensten via de website. Om mee te luisteren met de diensten, doe het volgende

Kerkdienst vanuit

Emmaüsbodegraven - Emmaüs Bodegrave

(De voorzang is er bijgedaan omdat er geen voorzang was bij deze predikatie opname *(!19:14!) 1 En de kinderen der profeten zeiden tot Elisa: Zie nu, de plaa.. Welkom. Welkom op onze website. Hier vindt u informatie over de Gereformeerde Gemeente van Rilland-Bath. Ons kerkgebouw kunt u vinden in de Swaanhilstraat 13, 4411 BL te Rilland. I.v.m. overheidsmaatregelen vanwege het Coronavirus worden de samenkomsten met een beperkt aantal personen en in besloten kring gehouden Bart Noort over Palm Pasen uit Mattheus 21:1-12. Muziek: Psalm 118: Dit is de dag die God deed rijzen (Nederland Zingt) Psalmen voor nu: Door het muziekteam van de Morgensterkerk tijdens de Corona Crisis vanuit huis Ook als audio alleen te beluisteren (podcast). Dit project is een samenwerking van De Morgensterkerk en Ichthuskerk in Den Haag, de Ichthuskerk in Bodegraven en de Franse. Hervormd Hagestein - Hoef en Haag. Dit is de website van de Hervormde gemeente Hagestein - Hoef en Haag Welkom op de website van de Elimkerk van de Gereformeerde Gemeente Amersfoort. Hier vindt u informatie over wie wij zijn en wat wij geloven. Ook kunt u vinden op welke tijden er kerkdiensten gehouden worden. Verder kunt u de preken die 's zondags en door de weeks worden gehouden naluisteren. We hopen dat u hiermee kennis maakt met onze gemeente

- Informatie - Gereformeerde Gemeente Bodegrave

Luister Live - Hervormd Bodegrave

Vrije Gereformeerde Gemeente Kruiningen. Welkom op de website van de Vrije Gereformeerde Gemeente te Kruiningen. De Vrije Gereformeerde Gemeente te Kruiningen komt op zondag twee maal samen in ' Adullamkerk ' aan de Zandweg 1c te Kruiningen. Kerkdiensten vangen aan om 10:00 uur en 17:00 uur waarin ds. G. Bredeweg beide diensten voor gaat Website Hersteld Hervormde kerk Waarder-Driebruggen. Adres: Keizersmantel 1 3465 LC Driebrugge Kerkomroep GG Woerden: Meekijken en -luisteren met diensten in onze kerk: Dienst meekijken GG Woerden (!) Voor meekijken kiest u dan de dienst die op dat moment live staat te worden uitgezonden. Het kan zijn dat voor of tijdens een kerkdienst de website van onze. Ook als u de dienst nog niet durft bij te wonen in de kerk. Er wordt iedere zondag om 10.00 uur een kerkdienst uitgezonden via de Kerkomroep en kerkdienstgemist.nl met beeld. Gewoonlijk bent u Iedere zondag welkom in onze kerkdiensten. De morgendienst begint om 10:00 Uur. Ook in de avonddienst van 18:30 bent u van harte welkom Zorg ervoor dat de knop achter Kerkdienst Gemist aan staat (dus naar rechts) Ik kan bepaalde video uitzendingen niet afspelen op mijn Chromecast Chromecast is alleen te gebruiken in combinatie met onze app (zie : App en Chromecast) Het kan voorkomen dat u uitzendingen.

kerken in bodegrave

Kerkdienst gemist - Welkom op de website van De Ark te. Gkv de Ark Beilen, U bent zondags van harte welkom om een dienst bij te wonen. S'morgens is er een dienst om 9.30 uur en s'middags om 16.30 uur Wij zijn een kerk waar Jezus en de Bijbel centraal staan. Dat bindt ons aan elkaar en aan de mensen in onze omgeving Kijk live mee met de eerstvolgende kerkdienst of kijk eerdere diensten terug. Kerkdiensten online. Uitgelicht. U kunt de dienst weer bijwonen (max. 60) door u op te geven via het volgende e-mail adres: dienstbijwonen@pgdeark.nl. Naar alle berichten. Waarden Kerkdienst vanuit de Ontmoetingskerk op radio en tv. Zondagmorgen 31 januari zendt BR6 om 9.30 uur op radio en tv de kerkdienst vanuit de Ontmoetingskerk te Bodegraven uit. Predikant is Ds. A. Groeneveld uit Lunteren en de organist is Jaap van Leeuwen. De radio-uitzending heet Uitzending Kerkplein 15 en is te horen tussen 09.00 uur en 12.00 uur Ga hier naar de liturgie kerkdiensten . Financiële gegevens: Bankrekening kerk: NL 17 RABO 0314 3042 90 Bankrekening collectebonnen: NL 13 RABO 0384 3436 0 Nadat u zich aangemeld heeft nemen we zo snel mogelijk contact op en zullen er voor zorgen dat u ook in deze Coronatijd de gelegenheid heeft een kerkdienst bij te wonen. Kerkdienst bezoeken. Adres. Gereformeerde Gemeente Boskoop. Ichthuskerk, Mendelweg 20. 2771 TP Boskoop. T: 0172-216073 (koster) Contact

Bodegraven, Bethelkerk :: Kerktijden

Kerkdienstgemist.nl. 1,426 likes · 8 talking about this. Het is niet altijd voor iedere kerkganger mogelijk zelf naar de dienst te komen. Ouderdom, ziekte of gebreken kunnen ervoor zorgen dat de.. Ben je er niet aan toegekomen om al het nieuws uit het Groene Hart en omstreken vandaag te volgen? Dit zijn de belangrijkste nieuwsverhalen van maandag 19 juli Werk bij spoorwegovergang Goudseweg. 28 juli, 2021. In oktober wordt de weg bij de spoorwegovergang bij de Goudseweg in Bodegraven opnieuw ingericht. Dit gebeurt voor de veiligheid, om te voorkomen dat er verkeer vast komt te staan op de spoorwegovergang. De gemeente wil dat het spoor veilig blijft als vanaf eind dit jaar extra treinen gaan.

Gereformeerde Gemeente Bodegraven - Bethelkerk - Dronensinge

meeluisteren.gergembz.n De kerkdienst die zaterdag in de Ontmoetingskerk rond de vleugel is gehouden met een kleine groep mensen, zal zondagochtend vanaf 9.00 uur worden uitgezonden in het programma Kerkplein 15 op Radio Bodegraven. Op de websites van de diverse kerkgemeenschappen staat vermeld welke maatregelen zijn genomen om het aantal kerkbezoekers tot niet meer dan 100 te [ Fryske Tsjerketsjinst (Friese Kerkdienst) Op zondagmiddag 8 maart 2015 om 14.30 uur is er een Kerkdienst in de Friese taal. Plaats: Lutherkerk, Noordstraat 2, Bodegraven Kerkdiensten meeluisteren. Details. Hoofdcategorie: Kerkdiensten. Voor gemeenteleden, die door omstandigheden niet naar de kerk kunnen komen, is er de mogelijkheid om de kerkdiensten via de website van Kerkomroep live mee te luisteren en eventueel te downloaden. Gemeenteleden kunnen ook bij de koster een dienst aanvragen op cd

R.K. Parochie Sint Willibrordus - Kerkdienstgemist.n

Preken online luisteren en kijken. Maak kennis met Kerkdienstgemist.nl en bekijk of beluister honderden preken online in Nederland en daarbuiten! U kunt eenvoudig zoeken op kerken in uw buurt of op kerkgenootschappen, of direct naar de dienst van uw eigen kerk kijken of luisteren Tijdens de overige kerkdiensten ging één van de ouderlingen voor tijdens een kerkdienst. Het sacrament van het Heilig Avondmaal werd in 2020 slechts eenmaal in het midden der gemeente bediend. De kerkenraad had geen vrijmoedigheid om de bediening door te laten gaan terwijl het coronavirus zo rondging in ons land 18-09-2020: Lees hier de kaders en tips als hulp bij de opstart van het winterwerk in onze gemeente. 04-09-2020: Lees hier de update van de toepassing van de coronamaatregelen in onze gemeente. 22-08-2020: In onderstaande link vindt u een download van de gemeentebrief met betrekking tot de kerkdiensten in september

Schoenwinkel in Bodegraven bezorgt aan huis - RPL Woerden

Ichthuskerk Bodegraven - Gereformeerde Kerk Vrijgemaak

Maak hiervoor een afspraak (telefoonnummer 06-36058350) of door een mail te sturen aan diaconie@hervormddodewaard.nl. Een aantal orgelpijpen heeft al een nieuwe eigenaar gevonden en hebben vast een mooi plekje gekregen. Heeft u er nog geen, geen zorgen, er zijn nog voldoende pijpen over, ze staan onder de toren Klik hier voor de live uitzending van de kerkdienst. Klik hier voor de podcast. Welkom bij de website van de Hervormde Gemeente te Zegveld. Elke zondag worden er twee kerkdiensten gehouden, om 9:30 uur en 18:30 uur.U bent van harte uitgenodigd om de kerkdiensten bij te wonen Heeft u een kerkdienst gemist? Of wil u een preek nog een keer bekijken en luisteren? Op deze pagina vindt u de meest recente preken. Een deel kunt u terugkijken via YouTube.Een ander deel kunt u alleen terugluisteren via kerkdienstgemist.Om de kerkdiensten live te beluisteren kunt u hier terecht.. We wensen u een gezegende dienst toe Kerkdiensten tot en met 100 personen, geen mondkapjes verplichting, wel 1,5 meter

Grote Kerk Emmen – Kerk/Religieuze organisatieOrthodox Church « The International Welcome Center North

Uw kerk niet gevonden? Of uw kerk ook op dit platform? Neem dan contact op met sIKN, zij kunnen u verder helpen met alle vragen, mogelijkheden en advies Gereformeerde Gemeente te Tholen - Rehobôthkerk. Rehobôth | Genesis 26:22 - En hij brak op vandaar en groef een anderen put, en zij twistten over dien niet; daarom noemde hij zijn naam Rehobôth en zeide: Want nu heeft ons de HEERE ruimte gemaakt, en wij zijn gewassen in dit land.. In het bovenstaande Bijbelvers wordt de naam Rehobôth genoemd Kerkdienst live luisteren. Kerkdienst downloaden. Collecte. Uw giften voor de collecte kunt u (buiten de collectes in de kerk) per bank overmaken. Voor giften bestemd voor onze gemeente (kerkrentmeesters): NL81 RABO 0373 715 153 t.n.v. Herv. Wijkgem. Eben-Haëzer te Amstelveen H artelijk welkom op de website van de Gereformeerde Gemeente in Klaaswaal. Hier vindt u informatie over wie wij zijn en wat wij geloven. Ook kunt u vinden op welke tijden er kerkdiensten gehouden worden en welke activiteiten er worden georganiseerd. Elke zondag organiseren we kerkdiensten