Home

Wittenhorst nieuws

Afgelopen zondag speelde Wittenhorst de topper tegen koploper Minor en liet zien dat ook een wedstrijd zonder doelpunten erg aantrekkelijk Download de 1Limburg app! Blijf op de hoogte van al het Limburgse nieuws, ontvang updates over de actuele Limburgse verkeerssituatie én bekijk dagelijks de laatste Limburgse weersvoorspellingen. En. RKsv Wittenhorst doet mee aan de Ballenactie van Jumbo Sevenum Phicoop. De aanschaf van nieuwe ballen is altijd weer een hele uitgave. Helemaal nu onze vereniging de afgelopen tijd flink wat inkomsten.. Wittenhorst D1 pakt de 1e plaats in Nijmegen.... Lees artikel Bondscoach Roger Reijners plaatst Dominique Janssen op de stand bye lijst voor EK Vrouwe Hieronder vind je al het nieuws dat betrekking heeft op RKsv Wittenhorst. Corona-update: Alle activiteiten t/m 6 april afgelast 15 maart Een heuse topper voor het Wittenhorst JO19-1 van trainer Richard Kleuskens, dat a.s. zaterdag om 15.00 uur op bezoek gaat bij de ongenaakbare koploper FC Eindhoven Nieuws. Hieronder vind je al het nieuws dat betrekking heeft op RKsv Wittenhorst. 1e openbare training van Porto een feit. 11 juli 2013. 1e openbare training van Porto een feit.... Lees artikel

Wittenhorst 1Limburg Nieuws en sport uit Limbur

 1. Hieronder vind je al het nieuws dat betrekking heeft op RKsv Wittenhorst
 2. Wekelijks nieuwe voetbal- en freestyletrucs 25 maart 2020 In samenwerking met 4-Skills Soccer Academy zal RKsv Wittenhorst de komende weken iedere maandag, woensdag en vrijdag drie filmpjes met voetbal -en freestyletrucs delen
 3. Wittenhorst. Op deze pagina vindt u Wittenhorst nieuws. Meer voetbalnieuws vindt u op de voorpagina
 4. Over Wittenhorst Nieuws Teams & Wedstrijden Agenda Businessclub Informatie Contact Mijn Wittenhorst

Locatie. Manege Wieneshof Hagelkruisweg 25 5963 AS Hegelsom. T 077-3982955. E info@ruitersportwittenhorst.n Nieuws Teams & Wedstrijden Senioren Wittenhorst 1 Wittenhorst 2 Wittenhorst 3 Wittenhorst 4 Wittenhorst 5 Hieronder vind je al het nieuws dat betrekking heeft op RKsv Wittenhorst. G Team Clinic Power Man 28 maart 2014. G Team Clinic Power Man... Lees artikel . Resultaten Vrouwen- en Meisjesvoetbal Wittenhorst Nieuws. Hieronder vind je al het nieuws dat betrekking heeft op RKsv Wittenhorst. Informatieavond (12-8) en start trainingen (13-8). 8 augustus 2013

Het laatste Wittenhorst nieuws, de uitslagen, het programma, de topscorers en natuurlijk de transfergeruchten: alles over Wittenhorst vind je op deze pagina VVV is de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen maandagavond begonnen in Horst. Op het sportcomplex van RKsv Wittenhorst werken de Venlonaren de komende tijd hun trainingen af. Maar als je dan hier mag vertoeven, daar is niets mis mee. Het veldje ligt er perfect bij, zegt VVV-trainer Hans de Koning. Hij is te spreken over de gastvrije. Ruitersport Wittenhorst Er worden trainingen en wedstrijden aangeboden, zowel recreatief als prestatief als voor mensen met een beperking. Een vereniging die enerzijds staat voor rijdende en niet-rijdende leden waar ook leuke, niet paardensport gerelateerde, nevenactiviteiten worden georganiseerd (ponykamp, sinterklaasfeest en thema-avonden)

Nieuws. Fietsclub De Leutige Trappers van de Wittenhorst. Prijsuitreiking Regio-koersbal; Kaarten 2018 - 2019 De Vrolijke Koersballers organiseerden 30 april voor de 22e keer hun Koersbaltoernooi in de Wittenhorst. Vrijwilligers krijgen een pluim Nieuws Archie nieuws. Ruiterclub Wittenhorst week 03. Afgelopen weekend. Afgelopen weekend was er een dressuurwedstrijd in Merselo, georganiseerd door de Ijsvolgel uit Swolgen. Zover bekend werden de volgende prijzen behaald: L1: 1 e en 2 e Louka Sijbers - Abba, 3 e Lilian Reijnders - Fabio. Proficiat allebei!

Sportpark Wittenhorst is rookvrij | RKsv Wittenhorst

Het miniorentoernooi van Wittenhorst voor jeugdteams van de onder 10 heet vanaf nu het Dirk Marcellis Tournament. Op woensdag 14 juli onthulden Dirk Marcellis en Ron van den Bekerom de nieuwe naam van het top onder-10-toernooi dat jaarlijks op het sportpark van Wittenhorst wordt gehouden Hoogwater lijkt de doodsteek voor pretpark Valkenier, Roda JC dat onderuit ging tegen RKC Waalwijk en meer Limburgs nieuws. Handboogschutters Schloesser en Wijler grijpen zilver. De Limburgse handboogschutters Gabriela Schloesser-Bayardo en Steve Wijler hebben beslag gelegd op het zilver in de gemengde landenwedstrijd op de Olympische Spelen

Dominique Bloodworth scoort op het WK! | RKsv Wittenhorst

Sjoerd van der Coelen nieuwe hoofdtrainer Wittenhorst. Sjoerd van der Coelen wordt vanaf volgend seizoen hoofdtrainer van RKsv Wittenhorst. Hij volgt Ton Kosterman op die na drie jaar stopt in deze rol. De 40-jarige Van der Coelen is woonachtig in Venray en is al vaker actief geweest bij de voetbalclub uit Horst De twee kunstgrasvelden van Wittenhorst worden half juli vervangen. Dat meldt de club op de eigen website . Daarnaast worden momenteel de eerste twee velden van natuurgras bewerkt Peel en Maas Venray heeft het laatste nieuws uit de gemeente Venray en haar kerkdorpen(; Oostrum, Oirlo, Castenray, Leunen, Veulen, Heide, Ysselsteyn, Merselo, Vredepeel, Smakt, Geijsteren, Wanssum en Blitterswijck) en wijken (Landweert, Veltum, Brukske, Brabander, Antoniusveld). Niet alleen maar ook online lokaal en sport en vereninginsnieuws in de krant voor abonnees Hieronder vind je al het nieuws dat betrekking heeft op RKsv Wittenhorst. Uit het archief: Wittenhorst 1 promotie naar 2e klasse 2010-2011 10 februari 201

Sponsors | RKsv Wittenhorst

Na uittocht van spelers moet de jeugd het gaan doen bij Wittenhorst, Venlosche Boys en Venray baden in luxe. De nieuwe trainer van Wittenhorst Sjoerd van der Coelen moet veelal met eigen jeugd. Dit is de nieuws pagina van de club Wittenhorst. Hier worden alle relevante nieuws getoond die met de club gerelateerd worden

Wittenhorst nieuws - FCUpdate

 1. Wittenhorst is heel dankbaar dat Maurice zo lang op zo'n kundige en positieve wijze deze rol heeft vervuld. ''Wij wensen hem dan ook veel succes bij zijn nieuwe uitdaging en gaan op zoek naar een waardige vervanger''
 2. Wittenhorst. Einde wedstrijd 6-0 82' Tim Eekman 5-0 71' Met dit account kun je inloggen bij de nieuws-en magazinemerken van DPG Media. Tip de redactie
 3. ique Janssen en Arie Boomsma. De presentator heeft bewegen en een gezonde levensstijl hoog in het vaandel staan. Janssen en Boomsma hadden een open gesprek over drijfveren, trainen en meditatie
 4. halsterse-zuidwestkrant.nl houdt u op de hoogte van hét nieuws uit Halsteren en de Zuidwesthoek. Ook vindt u hier de krant die wekelijks in alle dorpen rondom Bergen op Zoom verschijnt
 5. Nieuws. Terug naar de nieuwspagina. Dames halen uit tegen Wittenhorst. De dames hebben vandaag een royale overwinning geboekt in het thuisduel tegen Wittenhorst werd het liefst 7 - 2. Leveroy kwam als een komeet uit uit de startblokken en binnen het kwartier was het al 3.
 6. VVV heeft honderd bidons geschonken aan Wittenhorst. Deze zijn bestemd voor de jongste jeugd van de Horster voetbalclub
 7. Wittenhorst krijgt status Lokale Jeugdopleiding van KNVB De KNVB heeft de jeugdopleiding van RKsv Wittenhorst de officiële status Lokale Jeugdopleiding toegekend. De Horster voetbalvereniging is na EVV Echt pas de tweede Limburgse club met deze erkenning. In Nederland hebben slechts 46 verenigingen deze status

Voetbalclub Wittenhorst en gemeente zijn hangjongeren beu. Voetbalclub RKsv Wittenhorst is klaar met de baldadige hangjongeren die buiten openingsuren van het sportveld gebruik maken en daar vernielingen aanrichten en rotzooi achterlaten. ''Wij vinden het niet erg als jongeren van het sportveld gebruik maken, maar het gaat hier om de manier waarop RKSV-Wittenhorst zoekt nieuwe naam voor trainershome. 31 januari 2021, 21:08 · Harold Kuepers. RKSV-Wittenhorst zoekt nieuwe naam voor trainershome. Leden kunnen mee stemmen voor de nieuwe naam van het trainershome van. Wittenhorst en hoofdtrainer Kosterman na dit seizoen uit elkaar. Ton Kosterman stopt na dit seizoen als hoofdtrainer bij RKsv Wittenhorst. Dat hebben de Horster voetbalclub en de coach in goed overleg besloten. Ton heeft zich drie jaar met hart en ziel ingezet voor onze vereniging en daar zijn we hem ontzettend dankbaar voor

Nieuws - Ruitersport Wittenhors

Hessel Verhoeven is met ingang van volgend seizoen keeperstrainer- & coördinator van RKsv Wittenhorst. Verhoeven (19) wordt de opvolger van keeperstrainer Maurice Bouten die dit jaar aan de slag gaat bij 1ste klasser ZSV Zeilberg Door de nieuwe maatregelen en de grote onzekerheid over evenementen na 14 augustus heeft het Stöppelhaene bestuur met pijn in het hart moeten besluiten Stöppelhaene 2021 niet door te laten gaan. 'We balen verschrikkelijk, maar dit is de enige verantwoorde keus die we hebben', vertelt voorzitter Paul Wittenhorst Ruitersport Wittenhorst week 16 Ons bereikte het trieste nieuws van het overlijden van ons lid Ger Bouten. Ger was zo'n 60 jaar lid van onze vereniging. Naast commandant van onze vier- en achttallen was hij ook jarenlang actief als jurylid. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Corona-maatregele Stokkumse familie in serie over nieuwe boeren. STOKKUM - Spannend vinden ze het wel op boerderij Wittenhorst, nu vanaf maandag de tv-serie begint waarin ze te zien zijn

Wittenhorst nieuws, uitslagen en programma VoetbalPrimeur

Omroephorstaandemaas - VVV op velden Wittenhorst van start

Wittenhorst op zoek naar nieuwe keeperstrainer. Wittenhorst heeft na het vertrek van keeperstrainer Maurice Bouten nog geen vervanger gevonden. De eersteklasser heeft op haar website een vacature. Wittenhorst wedstrijden en uitslagen uit alle competities. Akkoord FCUpdate.nl gebruikt cookies om het gebruik van onze website te analyseren, voor social media en om advertenties te tonen SELECTIE WITTENHORST 1,2 EN 3 KLAAR VOOR HET NIEUWE SEIZOEN. De selectie van Wittenhorst 1, 2 en 3 is klaar voor het seizoen 2014-2015. In totaal bestaat de selectie komend seizoen uit 55 spelers. Een positieve ontwikkeling is dat diverse talenten uit de regio Horst aan de Maas de stap naar Wittenhorst gaan maken, waarvan een aantal uit eigen.

Ruitersport Wittenhors

Nieuwe spelers Wittenhorst stellen zich voor | RKsv

ouderenwerkhalsteren

Archief - Ruitersport Wittenhors

RKSV Wittenhorst is een voetbalclub uit Horst.De Vereniging dankt zijn naam aan Graaf Willem Vincent van Wittenhorst, welke in de 17e eeuw woonachtig was op het nabijgelegen Huys ter Horst.Het sportpark heeft de naam dan dus ook te danken aan het nabijgelegen kasteel (inmiddels ruïne) Bij rust stond Wittenhorst met 0-1 voor. Na de rust benutte Wittenhorst een penalty: 0-2. Bekkervelds scoorde even later de aansluitingstreffer en bracht de spanning terug in de wedstrijd. Vlak voor het eindsignaal werd de wedstrijd beslist. Na een snelle aanval wist de ploeg uit Horst de 1-3 tegen de touwen te schieten RKsv Wittenhorst, Horst, Netherlands. 1,884 likes · 44 talking about this. Voetba

Stokkumse familie Wittenhorst in tv-seri

Wittenhorst wedstrijden en uitslagen uit alle competities. Programma: Eerste Klasse 2019-2020. Alle wedstrijden zijn gespeeld. Programma: TOTO KNVB-Beker 2019-202 Sjoerd van der Coelen begint over een aantal weken aan zijn avontuur als hoofdtrainer van RKsv Wittenhorst. In een uitgebreid interview blikken wij met hem vooruit op deze mooie uitdaging:..

Ouderen zoeken gezelligheid op | halsterse-zuidwestkrantKostelijk vermaak bij KBO | halsterse-zuidwestkrant – Het

Nieuws: Wittenhorst gaat samen met de - RKsv

Helmond te sterk in oefenduel ( 1-4 ) vrijdag 23 juli 2021. Op het prachtig gelegen sportpark Ter Horst van RKSV Wittenhorst speelde VVV-Venlo op vrijdag 23 juli jl. de vierde oefenwedstrijd van het seizoen. Tegenstander: Helmond Sport. De Brabanders, onder leiding van trainer Wil Boessen, worden ook in de competitie bevochten door de Venlonaren Nederland - RKSV Wittenhorst - Resultaten, programma's, selectie, foto's, videos en nieuws - Soccerwa Ravi Arts (19) is de beoogde nieuwe doelman van Wittenhorst. De vraag is of coach Sjoerd van der Coelen meteen kiest voor het talent uit de eigen opleiding of de van Volharding overgekomen Roel van Rens een kans geeft. Artikel geplaatst op: dinsdag 20 juli 2021 om 11:33 Lees verder bij: Dagblad de Limburge Wittenhorst heeft gistermiddag gewonnen dankzij zijn drie aanwinsten. Nieuwkomers Frank Peeters, Jeroen Verkennis en Michiel Hanssen waren allemaal trefzek..

Paul Wittenhorst in RTL Nieuws - Eriswerk

Contact. De Nieuwe Yogavereniging Wijkcentrum De Wittenhorst Lindenlaantje 1 4661JK Halsteren mail ons: deyogavereniging@gmail.com KvK: 6746010 De Limburgse handboogschutters Gabriela Schloesser-Bayardo en Steve Wijler hebben beslag gelegd op het zilver in de gemengde landenwedstrijd op de Olympische Spelen. Het is het eerste eremetaal voor Limburg én Nederland in Tokio. De schutters uit respectievelijk Nuth en Horn wisten in de finale niet af te rekenen met de torenhoge favoriet Zuid.

Nieuwe naam top onder-10-toernooi Wittenhorst: Dirk

Ales Jurcik (38) uit Venray wordt met ingang van volgend seizoen de nieuwe trainer-coach van eersteklasser SV Wittenhorst. Jurcik verlaat competitiegenoot SSS'18 en heeft voor een jaar getekend bij de Horster voetbalclub. De oud-doelman is de opvolger van Jan Lauers Nieuws Vier thuis jouw eigen Stöppelhaene feestje. Voorzitter Paul Wittenhorst: 'Stöppelhaene is een feest dat we met z'n allen vieren. Van oorsprong een oogstfeest om het einde van het oogstseizoen en het binnenhalen van de oogst te vieren

L1mburg Centraal: Handboogschutters pakken zilver

**Nieuwe naam top onder-10-toernooi: Dirk Marcellis Tournament** Op woensdag 14 juli onthulden Dirk Marcellis en Ron van den Bekerom de nieuwe naam van het top onder-10-toernooi dat jaarlijks op het sportpark van Wittenhorst wordt gehouden. Het toernooi wat voorheen het miniorentoernooi werd genoemd, heet vanaf nu het Dirk Marcellis Tournament Nieuws: Ron van den Bekerom wordt tijdens de algemene ledenvergadering in september door het bestuur voorgedragen als nieuwe voorzitter van RKsv Wittenhorst. Lees het volledige nieuwsbericht op de..

HC Wittenhorst, Horst. 256 vind-ik-leuks · 1 personen praten hierover · 6 waren hier. Dé pagina voor de leukste en gezelligste handbalclub uit Horst RKsv Wittenhorst heeft als tweede Limburgse vereniging van de KNVB het certificaat 'Lokale Jeugdopleiding' ontvangen. De erkenning is het resultaat van een uitgebreide audit die afgelopen seizoen doorlopen is. Tijdens de audit heeft Wittenhorst aangetoond aan de kwaliteitseisen te voldoen voor de status van Lokale Jeugdopleiding nieuws; feb, 14, 2019; No Comments; Op 6 februari was het zover. De eindmanifestatie van Brood en Spelen in het provinciehuis van de hoofdstad in Brabant. Floris Alkemade Rijksbouwmeester begon met het omschrijven van de 16 prijswinnende inzendingen