Home

Brocante keukengerei

Brocant en oud keukengerei - Brocante webwinkel Old&Shabb

  1. Brocante webwinkel Old&Shabby brocante, industriële, vintage en antieke producten. Brocant en oud keukengerei - Brocante webwinkel Old&Shabby Pakket Nederland € 4,95 België zie verzending onderaan de pagin
  2. Keukengerei - www.blossombrocante.nl. NEW ARRIVALS. HANDCRAFTED BUITEN VERLICHTING. Accessoires. Blikken & Potten. Dieren & Geweien. Emaille. Hangers. Keukengerei
  3. Juslepel sauslepel met tussenschot Varig brocante. 18020. Heel handig deze lepel met tussenschot wanneer je van heldere jus houdt. Afmetingen: lengte 15 cm, breedte 7 cm, diepte 4,5 cm. Gewicht: 50 gram
  4. Brocante De Vreemde Eend Daalstraat 26 6181 JR Elsloo/Catsop. info@brocantedevreemdeeend.nl + 31 6 382 178 3
  5. Brocante terrine met onderbord. Prachtig gevormde keramieken terrine met onderbord. Het glazuur is her en der gecraqueleerd. De crème-witte terrine verkeert nog in goede staat en is niet gemerkt. Afmetingen: L37 x B28,5 x H26 c

Keukengerei - www.blossombrocante.nl - Brocante Industriee

Brocante Keuken Accessoires. Prachtige oude nostalgisch items voor je keuken, oude bakvormen en keukengerei halen die authentieke sfeer weer terug Antiek Brocante | Productcategorieën | Emaille Keukengerei U vindt bij ons een zeer gevarieerd aanbod van oud serviesgoed, bestek, keukengerei, emaille, linnengoed, meubeltjes, zink en nog veel meer brocante spulletjes uit vervlogen tijden!! Deze webwinkel is ontstaan uit onze eigen passie en liefde voor oude spulletjes en wij zelf hebben dan ook een grote passie voor deze spulletjes

keukengerei ***** slagroomspuit in doosje 7,50 euro Een Franse slagroomspuit in zijn oorspronkelijke en zeer decoratieve doosje. De spuit ziet eruit alsof hij nooit gebruikt is, maar helaas zit er wel een barstje in het plastic. Wellicht een keer gevallen 825 aanbiedingen in juli - Koop en verkoop brocante keukengerei eenvoudig op Marktplaats Lokale aanbiedingen - Ga ervoor

Home > BROCANTE, INDUSTRIEEL, VINTAGE EN ANTIEK > BROCANTE KEUKENSPULLEN > Brocant en oud keukengerei > RASP. Inloggen; Registreren; Uw winkelwagen Geen producten (0) Nieuw RASP. € 6,50 (inclusief btw 21%) Op. Keukengerei. keukengerei. Geen producten gevonden die aan je zoekcriteria voldoen Keukengerei. Puddingvormen, taartroosters en emaille, zomaar een greep uit de artikelen, om te gebruiken of om uw keuken een nostalgische uitstraling te geven. per pagina < 1; 2; Puddingvorm aardewerk brocante. Mooie oude ovale puddingvorm van geglazuurde aardewerk in een warme chocolade bruine kleur Le Patiné Brocante. Landekensdijk 9. 4926PH Lage Zwaluwe. (10 minuten vanaf. de Moerdijkbrug) 0649343893. +31649343893 Brocante antiek keukengerei metaal met groen hout. 6 stuks mooi brocante keukengerei uit de jaren '50. Metaal met resadagroene houten stelen. Allen voorzien van ophangoogjes. 2X. Ophalen of Verzenden. € 25,00 Gisteren. Vuren Gisteren. arend Vuren

Keukengerei : Curiosa de Vlinder, webshop in curiosa, brocante, emaille, Keukengerei, vintage en antiek, vrijdags is onze winkel geopend, koffie en thee staan klaar! Webshop in Curiosities, Brocante, Kitchenware, Oddities, Enamel, Vintage and Antiques brocante poËzieplaatjes; brocant speelgoed; brocante allerlei; brocant religieus; brocante beelden; brocante lampen; brocante meubeltjes; brocante koffers,tassen, manden en kisten; brocante blikken en dozen; brocant zink en emaille; brocant keukengerei; brocant servies en glas; brocante letters, cijfers, stempels; tijdschrift - liefde voor brocante Welkom bij Provence Brocante; Contact; Gastenboek; Bijzondere artikelen; Uitverkoop; Gereserveerd; Aan tafel; Aardewerk; Allerlei; Badkamer; Blikken busjes en doosjes; Decoratie; Dienbladen; Emaille; Gereedschap; Glaswerk. Inktpotjes; Grès; Industrieel; Kandelaren/lantaarns; Kapstokken; Keuken. Keukengerei; Keukenvoorraad; Lampen. Buitenlampen; Hanglampen; Speciale lampen; Staande lampen; Wandlampe Curiosa de Vlinder, webshop in curiosa, brocante, emaille, Keukengerei, vintage en antiek, vrijdags is onze winkel geopend, koffie en thee staan klaar! Webshop in Curiosities, Brocante, Kitchenware, Oddities, Enamel, Vintage and Antique Bestek en Keukengerei. Toont alle 164 resultaten. Standaard sortering Sorteer op populariteit Sorteren op nieuwste Sorteer op prijs: laag naar hoog Sorteer op prijs: hoog naar laag

Oude brocante geëmailleerde chocoladeketel met rotan handvat - theepot - theeketel email. Deze oude brocante chocoladeketel/theepot is wit van kleur en mooi als decoratie bijvoorbeeld in een.. €42,50. Bestellen. Verlanglijst keukengerei Archieven - Bricbracbrocante - Heerlijk struinen tussen oude spullen. Sorteer op Standaard. Standaard. Aangepast. Naam. Prijs. Datum. Populariteit (verkopen) Gemiddelde beoordeling De zilverkleurige vorkjes hebben een sierlijk heft dat parelmoer lijkt en zijn naast dat ze erg decoratief zijn dus ook nog eens functioneel! Eén van de vorkjes heeft twee tanden en de andere vork is een drietand. Waarschijnlijk een zuurvork en een vleesvork. De lengte van de brocante vorkjes zijn 16 cm BESLIST.nl Vergelijk goedkope Brocante keukengerei uit de nieuwe collectie en bestel aanbiedingen voor de laagste prijs online 1PC Keukengerei 28CM Siliconen deksel Spill Stopper Cover Voor Pot Pan Keuken Accessoires Koken Gereedschap Bloem Kookgerei Specificaties Type: Cooking Tool Sets Modelnummer: ND-C21 Model Number: Lids Materiaal: Siliconen Eigenschap: Stocked Eigenschap: Milieuvriendelijk Certificering: LFGB Certificering: FDA Certificering..

Keukengerei Provence Brocant

Doorleefde spijplank 29x25 en 5,5 cm hoog. € 35,00. Oude zinken bakvorm brocante poËzieplaatjes; brocant speelgoed; brocante allerlei; brocant religieus; brocante beelden; brocante lampen; brocante meubeltjes; brocante koffers,tassen, manden en kisten; brocante blikken en dozen; brocant zink en emaille; brocant keukengerei; brocant servies en glas; brocante letters, cijfers, stempels; tijdschrift - liefde voor. Keukengerei. Puddingvormen, taartroosters en emaille, zomaar een greep uit de artikelen, om te gebruiken of om uw keuken een nostalgische uitstraling te geven. per pagina < 1; 2; Puddingvorm aardewerk brocante. Mooie oude ovale puddingvorm van geglazuurde aardewerk in een warme chocolade bruine kleur Pagina(s) gevonden: 1 Artikel 1 tot en met 18 (van 18 artikelen) Categorieën. Brocante, klein meubilair (10) Brocante, keukengerei (18) Brocante/Vintage (29) Hebbedingetjes (24) Engeltjes (7) Vleugels, engel (8) Plastron/kraagje (5) Kerst (20) LIEK & ZO!-> (22) Hartjes (15) Liek & Zo, Sinterklaas (10) Liek & Zo, PASEN (24) Liek & Zo, kerst (7) Liek & Zo, SALE (6 Keukengerei Provence Brocante. Dit is niet meer onze actuele voorraad. Klik hier om naar onze nieuwe webwinkel te gaan. Schuimspaan bruin emaille 4266KG. Doorsnede schep 12 cm. Totale lengte 38 cm. Naar overzicht. Slazwierders, slacentrifuges met rode accenten 5570KG

Keukengerei - Brocante De Vreemde Een

Top 2 Keukengerei op dit moment. Hier is van alles te vinden: servies, glazen, bestek. Een schatkamer vol stijlvolle brocante spulletjes. Weegschaal Arca 2000 € 25,00. Vlaaien / Taarten Bakvorm € 15,00. Pernod / Pastis Kan € 27,50 Keukengerei. Sold Out Daarnaast heeft Bij Guusje ook brocante en woonaccessoires. Neem contact op. Adres Utrechthaven 9E 3433 PN Nieuwegein. Contactgegevens [email protected] 06 81753875. Facebook; Alle bedragen zijn inclusief BTW Algemene voorwaarden. Blossom Brocante is Stoer, Brocante en Industrieel. Mix verschillende stylen en creëer zo jouw unieke interieur. DURF TE COMBINEREN! Bij Blossom Brocante vind je alle ingrediënten: prachtige verlichting, stoere meubels, nostalgisch keukengerei en landelijke accessoires, maar ook nieuwe artikelen in brocante & industriële stijl Op deze site vindt u spulletjes uit grootmoederstijd, nostalgisch keukengerei, oude blikken en emaille. We hebben een groot assortiment brocant serviesgoed van merken, zoals Societe Ceramique Maestricht, P. Regout, Bavaria en Boch la Louviere. Ook voor spullen in vintage stijl en retro stijl kunt u hier terecht. Verder hebben we volop brocante woonaccessoires, zoals antieke fotolijstjes Welkom binnen in de webwinkel van Kiki Lievendel Brocante, U vindt hier mooie brocante en doorleefde spulletjes uit het verleden, wij streven er naar om ons assortiment zo gevarieerd mogelijk en betaalbaar te houden. Wij gaan regelmatig op pad in binnen- en buitenland (België, Frankrijk & Zweden)

Keukengerei - Home Timeless Brocant

Welkom bij Lini Brocante !! ***** Leuk dat je een kijkje komt nemen op mijn website! ***** Zo'n 17 jaar geleden ben ik met deze website begonnen, heb ik regelmatig op een fair of markt gestaan en 13 jaar geleden heb ik het Brocante Weekend (een fair bij de Zwiepse Molen in Zwiep (bij Lochem)) in het leven geroepen dat ik de afgelopen jaren samen met vriendinnen heb georganiseerd Roos en Rozemarijn, een website voor unieke brocante, keukengoed, kinderspul, leuke presentjes en meer. De eigenaren van Home Sweet Home and Garden hebben een passie voor antiek en Frans brocante en zijn bloemist met voortreffelijke bloemdecoraties en landelijke boeketten en prachtige kransen. De winkel is te bezoeken van dinsdag tot en met zaterdag

Video: Brocante keuken Inspiratie & Artikelen voor uw interieur

Prijs:39,50. Voorraad: 1 stuk (s) 0 1. SAUCIERE MET PATINA. Deze sauciere heeft al heel wat poetsbeurten achter de rug waardoor hij deze mooie patina heeft gekregen. Het verschil kun je goed zien op de foto van de onderkant. Afm. 21 x 14 x h 12 cm Lekker koken met ons keukengerei. Lekker koken begint met goed keukengerei. Met onze handige en duurzame keukenspullen is het fijn werken. Bij Dille & Kamille vind je alles voor in je keuken en ook prachtige kook-cadeaus: allereerst onmisbare basics als messen en snijplanken, keukenweegschaal, pollepels, pannen en ovenschalen.Maar ook gardes, raspen, pepermolens en heel veel meer Bij Brocante en Antiek vind je een zorgvuldig bijeengebrachte collectie van o.a. Maastrichts aardewerk, keukengerei, glaswerk, lampen met keramieke pendels, spiegels, Frans linnengoed en kleine meubelen Ald & Nij Brocante in het Friese Ferwert heeft betaalbare brocante meubels en tweedehands accessoires. Zoals oude blikken, oude wekkers, oude foto´s, antiek en brocante keukengerei en glaswerk. Onze nostalgische winkel heeft een uitgebreid assortiment met voor ieder wat wils uit grootmoeders tijd. (51.92123340000001, 4.493821000000025 Nostalsjiek Sfeer en Brocante Ben je op zoek naar mooie oude spullen met een mooi doorleefd karakter, dan ben je op het goede adres. Ik heb een ruime keuze in oude meubeltjes, luiken, servies, curiosa, koffers, emaille, oud keukengerei en nog veel meer!

Antiek Brocante Productcategorieën Emaille Keukengere

Brocante keukengerei uit grootmoederstijd.zeef, rasp, garde, gootsteen schepje, hand mixer, huishoud mandje, schuimspann, stamper, zout schepje, zout strooier, suiker. 5-mrt-2019 - Bekijk het bord Keukengerei brocante van Carolien De Staelen op Pinterest. Bekijk meer ideeën over brocante, keukengerei, chocolade mallen

Winkel - Welko

Brocante De Vreemde Eend, Elsloo/Catsop · Wonen · Tuin

Service. Elke dag nieuwe producten Prijzen incl. btw, excl. verzendkosten 14 dagen bedenktijd. Zelf ophalen van artikelen mogelijk. Algemene Voorwaarde RVS inlegzeef 16 cm. doorsnee € 5,00 per stuk. Rvs inlegzeef 16 cm. doorsnee€ 5,00 per stuk.. Particulier • Nieuw • Keukengerei. € 5,- Hoofdplaat (ZE zwart emaille , keukengerei uit grootmoederstijd. Voor meer keukengerei vintage brocante, kijk dan eens bij mijn andere advertenties of vraag om de link voor prijs informatie.wat ik aanbied zijn gebruikte spullen met eventuele gebruikerssporen Div. brocante, schilderijen, vintage, glaswerk, decoratie, linnen, keukengerei enz. Lindenstraat 46, 9100 Sint-Niklaas, Belgi

© 2021 de Snuffelhoeve. Powered by JouwWebJouwWe Houten keukengerei, Lange Handvat Spatel, Spatel, Keukengerei, houten gebruiksvoorwerpen, duurzaam hout, houten keukengerei, Vintage kersenontpitter • brocante keukenhulpje • oud keukengerei • kersen of olijven ontpitten • landelijke keuken decoratie BodaciousOld. Van. Ald & Nij Brocante in het Friese Ferwert heeft betaalbare brocante meubels en tweedehands accessoires. Zoals oude blikken, oude wekkers, oude foto´s, antiek en brocante keukengerei en glaswerk. Onze nostalgische winkel heeft een uitgebreid assortiment met voor ieder wat wils uit grootmoeders tijd Keukengerei Mode Bestel prachtige groene Franse glazen weckpotten bij Guin.nl. Diverse hoogtes en kleuren van onder andere 18, 20 en 22cm hoog industriële stoel met tractorzitting , is in hoogte verstelbaar dmv een spindel (we hebben deze zelf gemaakt van een tractorzitting en een oude poot) industriële stoel kruk met tractorzitting aantal. In winkelmand. Categorie: Banken & stoelen. Gerelateerde producten

Keukengerei - Lini Brocant

  1. Oct 26, 2012 - Ventas antiguedades, vintage, vintage chile,articulos exclusivos, usado, articulos antiguos, chile ventas, venta online, tienda online
  2. Bekijk onze franse keukengerei selectie voor de allerbeste unieke of custom handgemaakte items uit onze shops
  3. Vintage verzilverde lepels in het originele doosje € 15,00. In winkelwagen. Kaptafelset € 27,5
  4. Oud houten brocante wandrek met lade - regaal - keukenrek. Een leuk wandrekje voor in een (landelijke) keuken om spullen in te bewaren en bijvoorbeeld kruiden of voorraadpotten op te zetten! Het rekje is gemaakt van hout en leuke details zijn het ribbelpatroon in de lade en de sierlijke vorm van de zijkanten. Op de lade zit een metalen knopje
  5. div. brocante, schilderijen, vintage, glaswerk, deco., linnen, keukengerei enz. (sint-niklaas) (2919

Mooitijdloos. Ik kan trouwens elke dag wel op pad gaan. Alhoewel ik natuurlijk ook andere hobby's heb,zoals wandelen met mijn Bommeltje. Mijn huisje kwasten,die ook regelmatig veranderd. Natuurlijk koop ik vaak veels te veel spullentjes, alles is ook zo leuk en schattig hè ! Maar door niet teveel na te denken,word je huis alleen maar gezelliger Info over oud keukengerei. Resultaten van 8 zoekmachines

Je vind een grote verscheidenheid van brocante uit België, Frankrijk en Nederland van emaille tot keukengerei en van lief tot stoere brocante. Openingstijden: Donderdagmiddag, vrijdagmiddag en zaterdagmiddag 13.00uur - 17.00 uur. Iedere eerste zondag van de maand 13.00 uur - 17.00 uur. met vriendelijke groet Jet's Brocantiek Prachtige grote oude pureepers/ brocante keukengerei! Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Bij Brocantiek de Linde kunt u onder andere terecht voor: - stoere industriële meubels- originele oude fabriekslampen- vintage woonaccessoires- landelijk brocante- stoere & robuuste tafels op maa. 04 Keukengerei. Hier is van alles te vinden: servies, glazen, bestek. Een schatkamer vol stijlvolle brocante spulletjes. Keukengerei. Ons atelier. Ons atelier is gevuld met ruim 300 schatten. In de verschillende sfeervolle hoeken in ons atelier vind je brocante, industriële en landelijke woondecoratie en meubels. Van stoere lantaarns, kisten en zink tot romantisch brocante hoedendozen, handschoentjes en keukengerei

Ornament gietijzer - www

Tante Truus heeft een shop in shop in Brocante in de kerk, Biestsestraat 26, Biest-Houtakker. Er staan in de Brocantekerk 14 brocanteurs met een zeer grote diversiteit aan spullen. Het aanbod wordt wekelijks aangevuld. Klik voor meer informatie op de bovenstaande rubriek 'Biest-Houtakker' Carlotte -Winkel met mooie brocante en antiek. Carlotte levert kasten, meubels en diverse brocante artikelen. U bent bij ons aan het juiste adres voor de mooiste brocante accessoires. Van alles om uw woning helemaal naar uw wens in te richten. De kasten kunnen wij leveren in diverse kleuren en naar wens ingedeeld met hang- of leggedeelte

Welkom op de website van Elck Wat Wils We mogen sinds een paar weken weer beginnen met de verkoop op de diverse antiekmarkten. Op onze markt kalender kunt u zien op welke antiek markten wij weer staan.Ons winkeltje heeft een kleine verandering ondergaan brocante en landelijke woonaccessoires met een vleugje nostalgie grootmoeders spulletjes kerstdecoratie paasdecoratie oud landelijk en stoer wone Brocante Heerlijk struinen tussen oude spullen. Zoeken naar iets dat je misschien niet persé nodig hebt, maar waar je blij van wordt. In deze webwinkel vind je èchte brocante, origineel en sfeervol. Alles wordt met zorg ingekocht en de webwinkel wordt wekelijks aangevuld

keukengerei / kitchenware; antiek linnengoed & fournituren /old linen & haberdashery; meubels / furniture; decoratie / decoration; uitverkoop / sale; boudoir; kleding en meer / clothing and more; speelgoed / toys; tuin / garden; nieuw: plaids,spreien en kussens / new:plaids, bedspreads and pillows. opbergers / storage; verlichting / light. Lot keukengerei en brocante . Kavel nr 125. BTW: 0%. Veiling: Magazijn & Brocante. Einddatum: 19/07/2021 - 19:41. Praktische info voor dit kavel. Kijkdag(en) Ma, di, wo: 14u-17u Doos steriel bokalen en keukengerei. Kavel nr: 157. Bieden op deze kavel Login of registreer om een bod te plaatsen. Info. Over Openbare. Keukengerei . Tulband bakvorm. Tulband bakvorm. Doorsnede is 23 cm en de hoogte is 10 cm € 6, 50. Bestellen. Tulband bakvorm. Tulband bakvorm. Doorsnede is 21 cm en de hoogte is 8 cm € 4, 50. Bestellen. Oude brocante koffiepot. Oude brocante koffiepot met zwart handvat. De deksel heeft een glazen knop. Hoogte: 16 cm € 14, 50. Bestellen.

Franse luiken - www

keuken bakblikken. groot blik €7,95 / € 8,95 2 ovale pudding/bakblikken € 7,95 1 rond blik € 6,95 verkocht 1 schaap € 5,00 p.s. verkoch Keukengoed. Read more. oude bakkerdozen. oude houten dozen bakkerij Verkoopprijs 28,00

≥ Vind brocante keukengerei op Marktplaats - juli 202

  1. Leuk oud houten dienblad, met botanische afbeelding.Off white.Met gebruikssporen, rechts onder mist een klein sukje aan de rand.38 x 24 cm
  2. Trendykoken - online kookwinkel voor keukengerei -keukenaccesoires- koken - Trendykoken. Prachtige set van 6 water-of wijn glazen in amberkleur. Toevoegen aan winkelwagen. Solagne Rognana Water-of wijn glas set van 6 - vintage amber. €49,95
  3. Westmark Divisorex Appel- Peersnijder. Westmark Divisorex Appel en Peer snijder in originele doos. Westmark Art. Nr. 5110 Made in Western-Germany

Welkom bij de tijd van toen een 2e leven voor meubelen & Woondeco. Naast een breed assortiment Brocante & Vintage knappen wij meubels op met de milieuvriendelijke verf producten welke verkrijgbaar zijn in onze shop. Het is onze passie om spullen uit de tijd van toen in het hedendaagse interieur te verwerken Tweedehands of nieuwe brocant | Antiek | Keukengerei zoeken? Lokale aanbiedingen! Het meest diverse aanbod van België

RASP - Brocante webwinkel Old&Shabb

  1. Aanbieding! GEFU Raviolimaker set - 145 mm. Waardering 0 uit 5 € 31.95 € 26.30 Naar de aanbieder 31.95 € 26.30 Naar de aanbieder; Aanbieding! Inno Cuisinno Pastamachine - 150 m
  2. Dit brocante kanten tafelkleed van HD collection is een mooie basis voor een prachtig gedekte tafel. Toevoegen aan winkelwagen. Kersten Tafelkleed kant - large - taupe . €29,95 Dit brocante Trendykoken heeft een ruim assortiment designer keukengerei
  3. Oude brocante koffiepot met zwart handvat. De deksel heeft een glazen knop. Hoogte: 16 c
  4. Neem contact met ons op! Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 9 uur 's ochtends tot 5 uur 's avonds. Heb je vragen? Neem contact op: info@boerderij74.nl 06-180 280 15
  5. Welkom bij Vintage Twist 66!De webwinkel voor stoere en originele vintage meubelen en woonaccessoires, gecombineerd met brocante en landelijke items om je interieur een heerlijke, persoonlijke sfeer te geven!Schrijf je in voor de nieuwsbrief, en blijf op de hoogte van alle update's en ontvang speciale kortingcodes! Groet; Erna en Rob

Keukengerei - Klein Geluk - Brocante Websho

  1. Welkom bij Juffrouw Corneel Brocante!Wij verkopen Antiek Brocante en Vintage.Spullen die door de jaren heen alleen maar mooier zijn geworden.De brocante spullen hebben een doorleefd karakter , en dragen een verleden met zich mee. Het aanbod is divers en wisselend.Er is voor welk wat wils!Wij zijn ook te vinden op marktplaats Ben je naar iets op zoek of heb je een vraag, stuur een berichtje via.
  2. Kaasfondue of tapas pan met 4 vorken van Boska aardewerk met delfts blauw decoratie € 25,0
  3. Twee mooie donkerblauwe gietijzeren onderzetters. € 12,50. Ze zijn erg mooi, ook leuk als decoratie. Regelmatig zet ik er een vaas of kaars op. Doorsnee 14 cm. Prijs is per twee. In winkelwagen. Drie kop met schotels mat zwart met pastel Merlin ware. € 25,00
  4. Oude keukengerei bij D Tabbernee. May 16 at 2:20 PM ·. Diverse emaille keukenspullen zijn bij ons te vinden. Various enamel kitchen items can be found with us. Translated. 22. 1 Share. Like Comment Share. Oude keukengerei bij D Tabbernee
  5. BROCANTE, SCHILDERIJEN, VINTAGE, GLASWERK, DECO., LINNEN, KEUKENGEREI ENZ. (SINT-NIKLAAS) (2919) > Brocante. Categorieën in deze veiling. Alle kavels Barometer Beelden Decoratie Brocante Antiek Electro Kantoor Glaswerk Kleding Kader Meubels Parfum Schilderij Linnen Speelgoed Varia Keuken Vintage Verlichting
  6. Keukenspullen Provence Brocante. © 2017 DAssist Klik hier als u ons wilt mailenKlik hier als u ons wilt maile
Franse apothekers flesjes - wwwHouten ski’s met stokken - wwwIndustriële zinken bakken - wwwOpgezette hertenkop #1 - wwwSet Franse louvre luiken - www

KringLopik, kringloopcentrum, ontruimingen, ophaalafspraken, tweede hands kleding, meubels en goederen, 2de hands, boeken, platen, cd, dv Welkom bij Mooie Troep! Oude spullen nieuw leven in blazen, dat is wat wij doen. Of het nu vintage, brocante, industrieel of antiek is wij zijn van alle markten thuis. We bieden een breed assortiment aan, zodat er voor ieder wat wils is. Wij richten ons op lokale inkoop om zo de regionale economie van tweedehands-land te. brocante keukengerei. emaille, wit en blauw. Previous Page Next Page. Previous Play Slideshow Next. TJOTTER BROCANTE De winkel is open op Woensdag Donderdag en Vrijdag 11-18 uur. Venestraat 136 Zaterdag. Emaille is een laag gekleurd glas, aangebracht op voorwerpen van metaal. Op een temperatuur van 800 à 900 °C smelt het glas aan het metaal. Zo wordt het metaal beschermd tegen roest en tegelijkertijd versierd. Emaille is krasbestendig, roestbestendig, kleurvast en ovenvast. verder in mooie staat 2.819 aanbiedingen in juli - Koop en verkoop antiek keukengerei eenvoudig op 2dehands Lokale aanbiedingen - Voor iedereen een voordeel